Od poniedziałku 30 czerwca rozpoczynamy przyjmowanie intencji mszalnych na drugi kwartał przyszłego roku. Zachęcamy do zamawiania Mszy Świętych za naszych zmarłych, o Boże błogosławieństwo dla żyjących, z okazji urodzin, imienin, rocznic małżeństwa, jubileuszy oraz innych ważnych wydarzeń rodzinnych i osobistych. Przyjmujemy również zapisy na Msze Święte gregoriańskie za zmarłych. Intencje można zamawiać w kancelarii parafialnej. Najpiękniejszym darem, jaki możemy ofiarować naszym bliskim, jest modlitwa i Eucharystia.