W Wielkim Tygodniu spowiadamy:
- Od poniedziałku do środy podczas Mszy;
- Wielki Poniedziałek i Wielki Wtorek od godz. 18.30
- Wielka Środa o godz. 19.00 nabożeństwo pokuty i możliwość spowiedzi do godz.21.30.
- Wielki Czwartek: o godz. 22.30- Noc Pojednania, spowiadamy do 24.00.
- Wielki Piątek: od 10.00- 12.00 i od 15.00- 17.00
- Pamiętajmy o obowiązku spowiedzi i komunii św. w okresie wielkanocnym
- W Wielką Sobotę i podczas świąt nie będzie możliwości spowiedzi