Serdecznie zapraszamy jutro, 8 maja, o godz. 15.00 na Mszę Świętą sprawowaną w intencji Ojca Świętego Leona XIV z racji pierwszej rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową.
W Dziejach Apostolskich czytamy, że Kościół modlił się do Boga za Piotra. Od pierwszych wieków chrześcijanie otaczali modlitwą Następcę św. Piotra, prosząc dla niego o światło Ducha Świętego, siłę w prowadzeniu Kościoła oraz potrzebne łaski w pełnieniu apostolskiej misji. Także i dziś chcemy jako wspólnota parafialna modlić się za Papieża, polecając Bogu jego posługę, wszystkie intencje Ojca Świętego oraz cały Kościół powszechny.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy.