- Dziś Polska wybiera Prezydenta. Zachęcamy do udziału w wyborach i modlitwy w intencji Ojczyzny.
- Po Mszy o godz. 11.30 zapraszamy do dolnego kościoła rodziców dzieci, które w tym roku przeżywają Rocznica Pierwszej Komunii św.
- W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej zapraszamy na Wieczór Uwielbienia zakończony Nabożeństwem Majowym.
- Nabożeństwa Majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy wieczornej natomiast w niedziele o godz. 21.00 przy obrazie Matki Bożej połączone z Apelem Jasnogórskim.
- W niedzielę 15 czerwca organizujemy festyn parafialny. Osoby, które chciałby zaangażować się w pomoc i organizację zapraszam na spotkanie jutro po Mszy wieczornej. Jest to dzieło całej parafii i potrzebujemy naprawdę wiele rąk do pracy. W ramach festynu planujemy wiele atrakcji. Będzie specjalna strefa dla dzieci, stragany, gastronomia, występy zespołów i fanteria z nagrodą główną, stoiska medyczne. Szukamy sponsorów, którzy mogliby sfinansować np. jeden z koncertów. Bardzo prosimy o składanie w zakrystii lub kancelarii fantów. Niech każdy przyniesie to co sam chciałby wylosować. Fantami mogą być różne gadżety – także firmowe. Bardzo prosimy o włączenie się w organizację wszystkie wspólnoty i indywidualne osoby.
- Dziękuję za wszystkie ofiary, które wpływają na utrzymanie parafii i te złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na nowy system multimedialny do wyświetlania tekstów liturgicznych podczas nabożeństw.
- W czwartek po Mszy wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 20.00. Podczas adoracji jest możliwość spowiedzi. Przypominamy o obowiązku spowiedzi i Komunii Świętej w okresie wielkanocnym.
- Spotkanie osób odpowiedzialnych za wystrój ołtarzy 20 maja we wtorek po nabożeństwie majowym. W tym roku ołtarze ubierają : I- Ministranci, Bielanki i Oaza; II-Bractwo Szkaplerzne i Trzeci Zakon; III- Rycerze Jana Pawła; IV- Żywy Różaniec. Bielanki proszą o przynoszenie płatków kwiatów do sypania na procesji. Kwiatki prosimy przynosić do zakrystii. Wszystkie szczegóły dotyczące dekoracji ołtarzy prosimy uzgadniać z Ks. Mateuszem.
- Wszystkich wiernych zachęcamy do codziennego nawiedzania Najświętszego Sakramentu, udziału w Mszach św. w dni powszednie, adoracji i częstego korzystania z sakramentu pokuty i pojednania.