Po zakończeniu Mszy Wieczerzy Pańskiej adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy do Liturgii Męki Pańskiej. Zachęcamy do nawiedzania Pana Jezusa przez całą dobę.
Plan adoracji:
24.00- Ministranci Lektorzy, bielanki, KSM, młodzież ucząca się, studiująca, pracująca oraz mieszkańcy ulic: Barkocińska, Biruty, Gorzykowska , Handlowa, Hodowlana
1.00- Koła Żywego Różańca oraz mieszkańcy ulic: Goławicka, Janinówka, Junkiewicz, Kołowa, Gościeradowska i Kuflewska, Złotopolska;
2.00- Rycerze Jana Pawła II oraz mieszkańcy ul. Witebska, Poleska, Smoleńska, Piotra Skargi, Orłowska, Olgierda
3.00- mieszkańcy ul: Tykocińska, Myszkowska, Prałatowska, Święciańska,
4.00- mieszkańcy ulic: Szczepanika, Wejherowska, Stojanowska, Wincentego, Węgrowska, Radzymińska
5.00- Nadzwyczajni Szafarze oraz mieszkańcy pozostałych ulic z terenu parafii