Przypominamy, że jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca ( 17.05), ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
W najbliższym czasie planowana jest konserwacja i remont dzwonów, a jesienią chcemy rozpocząć remont schodów przy kościele.
Dziękujemy za każdą modlitwę, życzliwość i wsparcie materialne naszej parafii.