W dniach 11- 13 maja w naszej parafii odbędą się Dni Fatimskie. Już dziś zapraszamy na Msze wieczorne ze specjalną konferencją dotyczącą objawień fatimskich. Chcemy od tego roku wprowadzić comiesięczne nabożeństwa fatimskie z procesją na wzór tych, które odprawiane są w Fatimie. Pierwsze nabożeństwo z procesją ulicami Targówka odbędzie się w środę 13 maja. W związku z tym od maja Godzinki do Miłosierdzia Bożego będą odprawiane w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 18.00.