Ze względu na niedzielę Wielkanocną uroczystość MB Królowej Polski obchodzona jest w tym roku 2.05. Tego dnia obchodzimy jeden z trzech odpustów parafialnych. Msze św. odprawimy o 6.30; 8.00; 18.00. Msze św. odprawimy przy ołtarzu z koronowanym obrazem N.M.P. Królowej Polski. Warto wspomnieć, że w tym roku w listopadzie przypada 25 rocznica koronacji.
Nasze uroczystości odpustowe przedłużymy na niedzielę 3 maja, wtedy kazania na Mszach św. o 8.00; 10.00; 11.30 i 13.00 wygłosi ojciec Ireneusz Wybraniak, paulin z Warszawy.
Uroczysty Apel Jasnogórski 3 maja o godz. 21.00.